O nás

Vitajte na stránkach internetovej cestovnej agentúry Nicky Travel.
Od júna 2011 sme autorizovaným predajcom zájazdov pre takmer tridsať vybraných cestovných kancelárií pôsobacich na slovenskom trhu. Znamená to, že predávame zájazdy za rovnaké ceny ako zastúpené cestovné kancelárie a to vrátane zliav, vernostných programov a rôznych bonusov.

Ako objednávať ?

Prostredníctvom stránky www.nickytravel.sk si máte možnosť z pohodlia Vášho domova vybrať dovolenku presne podľa Vašich predstáv. Pracujeme s vysokokvalitným systémom na vyhľadávanie zájazdov, v ktorom je nepretržitá aktualizácia údajov.

V ponuke je viac ako 1000 zájazdov od všetkých významných cestovných kancelárií.
Na konci každej ponuky nájdete nezáväznú objednávku, po ktorej vyplnení Vás budeme kontaktovať.

Ak nemáte čas hľadať na našich stránkach,stačí nám iba na info@nickytravel.sk alebo chovanova@nickytravel.sk  zaslať Vašu krátku požiadavku s telefonickým kontaktom.  V čo najkratšom čase  Vás budeme kontaktovať a následne Vám zašleme  ponuky presne podľa Vašich prianí...

Po uzatvorení objednávky ju dokončíme podľa Vašich možností:

  • na diaľku - bez nášho osobného stretnutia, tzn. s využitím email.komunikácie - zoskenovanie podpísanej Zmluvy o obstaraní zájazdu obojstranne

  • osobne - vo vopred dohodnutom čase v kancelárii našej spoločnosti NICKY,s.r.o.

  • osobne - navštívime Vás na Vám vyhovujúcom mieste /klienti zo Žiliny a okolia/

Úhrada zájazdu sa realizuje vkladom hotovosti buď priamo na účet cestovnej kancelárie, ktorá zájazd  realizuje alebo na účet našej cestovnej agentúry uvedený v kontaktoch /je to individuálne podľa Zmluvných podmienok konkrétnej CK/.

Veľa pohody na našich stránkach 
                                            a veľa nezabudnuteľných dovolenkových  zážitkov...

                                                                                                        CA Nicky Travel